Wykończenia wnętrz z projektem

000024photo.jpeg

Projektowanie wnętrz
wraz z usługą wykończenia

Firma PUTMAJSTER to zespół kreatywnych i pozytywnych ludzi, dla których tworzenie, wymyślanie i kreowanie przestrzeni mieszkalnych jest przede wszystkim pasją. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i priorytetowo.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania materiałów, zakupy, koordynacja transportu, a nierzadko zmagania z ekipą wykończeniową oraz konieczność sprzątania to zadania czasochłonne, które trudno wcisnąć w napięty grafik. Dzięki nam mieszkanie będzie piękne i gotowe do zamieszkania.

 

Oferujemy kompleksowy zakres prac i terminową realizację. Wszystkie szczegóły dotyczące materiałów, realizacji poszczególnych etapów zadania oraz całkowitego zakończenia przedsięwzięcia, omawiamy z Klientem po zaakceptowaniu wyceny prac wykończeniowych.

 

 

 

Skontaktuj się i porozmawiajmy
o Twoim remoncie

 

Kontakt
1.jpg
2.jpeg
3.jpg

Projekt wnętrza mieszkania z wykończeniem

Usługa projektu wnętrza wraz wykończeniem mieszkania jest optymalinym rozwiązaniem dla każdej osoby, która już na początku współpracy chce wiedzieć jak będzie wyglądać mieszkanie po remoncie, a z drugiej strony chce mieć możliwość zaprojektowania przestrzeni tak aby optymalianie wykorzystać dostepną powierzchnię.

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę od projektu wnętrza, poprzez fachowe doradztwo, aż do przekazania kluczy do profesjonalnie wykończonego mieszkania.

Dzięki kompleksowej usłudze, już na samym początku powstaje projekt i można dokonowyać nawet drastycznych zmian bez wysokich kosztów realizacji.

 

Kontakt
1.jpg
000465photo.jpeg
000449photo.jpeg

Projekt wnętrza domu z wykończeniem

Wykończenie wnętrza domu z reguły to dość duże przedsięwzięcia i stanowi duże wyzwanie nie tylko finansowe ale również organizacyjne i logistycznie. Dlatego zapewniamy Tobie kompleksowe wykończenie Twojego wymarzonego wnętrza wraz z projektem wnętrza. Projekt wnętrza już od początku daje Tobie możliwość bardzo kreatywnego zaplanowanie przestrzeni we wnętrzu domu, a także ułatwia przeprowadzenie wszystkich prac zgdonie harmonogramem.

 

Zapewniamy Tobie kompleksową realizację wykończenia wnętrza wraz z przygotowaniem projektu, nie czekaj skontaktuj się już teraz i porozmawiajmy o Twoim projekcie.

 

 

Kontakt
000491photo.jpeg
000488photo.jpeg
000486photo.jpeg

Projekt wnętrza przychodni lub gabinetu lekarskiego z wykończeniem

Projekt wnętrza przychodni lub gabinetu lekarskiego jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ pozwala zaprojektować nie tylko ładne wnętrze ale przedewszystkim ergonomiczne i dostosowane do Twoich wymagań. Na etapie projektowania można sprawdzić wiele układów pomieszczeń, a także rozmieszczenia mebli, niezbędnej aparatury medycznej i wybrać rozwiązanie które najbardziej będzie spełaniało oczekiwania.

Na podstawie projektu przygotowywane są harmonogramy prac, dobierane są materiały, a także powstaje kosztorys, wszystkie elementy pozwalają na sprawne i solidne wykonanie zaprojektowanego wnętrza.

 

 Usługa projektu wnętrza dla przychodni lub gabinetu lekarskiego wraz z wykończeniem zapewnia Tobie kompleksową realizację wszystkich prac od projektu do przekazanie kluczy do gotowych wnętrz.

Kontakt
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Projekt wnętrza salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego z wykończeniem

Usługa projektu wnętrza dla salonu fryzjerskiego i kosmetycznego wraz z wykończeniem daje Tobie możliwość zobaczenia jak będzie wyglądał Twój salon po zakończeniu wszystkich prac.

W ten sposób można zaaranżować bardzo ciekawe i wyróżniające się wnętrza ale zachowując przy tym ergonomię i codzienną wygodę pracy. Projekt wnętrz pozwala na znacznie lepsze przygotowanie harmonogramów prac, a także kosztorysów. Na podstawie kompletnego projektu wykonujemy wszystkie niezbędne prace remontowo-wykończeniowe, a Ty w tym czasie możesz skoncentrować się na swojej pracy lub odpoczynku.

 

Kontakt
podstrona-zdj4.jpg
000196photo.jpeg
000199photo.jpeg

Projekt wnętrza biura z wykończeniem

Biuro to szczególnie ważne pomieszczenie w każdej firmie, dlatego warto skorzystać z usługi projektu wnętrza biura wraz z wykończeniem. Prace rozpoczynamy od projektu wnętrza biura w ten sposób od razu widzisz efekt docelowy, ale można też zaplanować układ pomieszczeń, a także ważne elementy ergonomiczne takie jak: oświetlenia, podłączeń gniazd elektrycznych i wiele innych.

Na podstawie gotowego i zaakceptowanego projektu rozpoczynamy systematyczne prace remonotowo-wykończeniowe, aż do uzyskania gotowego do rozpoczęcia pracy biura.

 

 

 

Kontakt

Skontaktuj się
Porozmawiajmy o Twoim Remoncie

Jakub Bąbol

usługi ogólnobudowlane

Kontakt

Dariusz Hoffmann

usługi elektryczne

Kontakt

Formularz kontaktowy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.