Wykończenia wnętrz

000023photo.jpeg

Wykończenia wnętrz
pod klucz

Posiadasz dom lub mieszkanie w stanie surowym - chętnie pomożemy w wykończeniu wnętrza. Stale działamy na terenie miasta Poznań i okolic. Posiadamy sprawnie działający, doświadczony zespół fachowców, którzy według ustaleń z inwestorem przeprowadzą wszelkie prace wykończeniowe wnętrza.

 

Przed rozpoczęciem prac szczegółowo ustalimy zakres prac, które zostaną przeprowadzone oraz wykonamy i przedstawimy pełen kosztorys inwestycji.  

 

 

Skontaktuj się i porozmawiajmy
o Twoim remoncie

 

Kontakt
1.jpg
3.jpg
2.jpg

Wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz

Wykończenie wnętrza mieszkania to nasza specjalność, od samego początku współpracy zapewnimy Tobie fachowe doradztwo, wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły aby uzyskać wymarzony rezultat.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi realizacjami dzięki temu nie musisz się martwić o swoje nowe mieszkanie.

Wszelkie prace przeprowadzamy kompleksowo począwszy od harmonogramu prac, poprzez kosztorys, całościowe wykonawstwo, aż do przekazania wykończonego mieszkania.

 

 

Kontakt
000469photo.jpeg
000468photo.jpeg
000471photo.jpeg

Wykończenia wnętrz domów pod klucz

Wykończenie wnętrza domu z reguły to do duże i dość trudne przedsięwzięcie dlatego już od samego początku współpracy zapewniamy Tobie fachowe doradztwo.

 

Rozpoczynając współpracę ustalamy wszystkie niezbędne szczegóły i na tej podstawie przygotowujemy harmonogram prac i kosztorys. Na bazie harmonogramu i kosztorysu przeprowadzamy kompleksowe prace wykończeniowe, a na zakończenie przekazujemy Tobie klucze do gotowego domu.

 

 

Kontakt

Skontaktuj się
Porozmawiajmy o Twoim Remoncie

Jakub Bąbol

usługi ogólnobudowlane

Kontakt

Dariusz Hoffmann

usługi elektryczne

Kontakt

Formularz kontaktowy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.