Wykończenia mieszkań pod klucz

Kupiłeś mieszkanie i jak najszybciej chcesz rozpocząć jego użytkowanie? Zależy Ci, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Trafiłeś idealnie!

Firma PUTMAJSTER to zespół kreatywnych i pozytywnych ludzi, dla których tworzenie, wymyślanie i kreowanie przestrzeni mieszkalnych jest przede wszystkim pasją. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i priorytetowo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania materiałów, zakupy, koordynacja transportu, a nierzadko zmagania z ekipą wykończeniową oraz konieczność sprzątania to zadania czasochłonne, które trudno wcisnąć w napięty grafik. Dzięki nam mieszkanie będzie piękne i gotowe do zamieszkania.

Oferujemy kompleksowy zakres prac i terminową realizację. Wszystkie szczegóły dotyczące materiałów, realizacji poszczególnych etapów zadania oraz całkowitego zakończenia przedsięwzięcia, omawiamy z Klientem po zaakceptowaniu wyceny prac wykończeniowych.

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na rzetelnie wykonanie następujących zadań:

  • prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych
  • prac elektrycznych, instalacyjnych i wentylacyjnych
  • prac porządkowych
  • projektowania i aranżacji wnętrz

Szczegółowy zakres prac ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i inwestorów poszukujących rzetelnej firmy, która zadba o każdy szczegół wykończeniowo-aranżacyjny lokali mieszkalnych.
Potrafimy wsłuchać się w potrzeby Klientów, jesteśmy elastyczni i otwarci na różne rozwiązania, także wychodzące poza schemat.

Powrót do góry