Remonty
kompleksowe remonty mieszkań i domów Poznań

podstrona-zdj1.jpg

Kompleksowe prace
remontowo-budowlane

Planujesz remont i zastanawiasz się, komu zlecić realizację zadania? Trafiłeś idealnie! Oferujemy kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe na terenie Poznania i okolic. Dzięki nam Twoje mieszkanie zyska nowe oblicze!

 

PUTMAJSTER to grupa doświadczonych fachowców, dla których projektowanie, remonty i modernizacje lokali mieszkalnych i użytkowych to przede wszystkim pasja. Oferujemy także kompleksową koordynację przedsięwzięć budowlano-remontowych.

 

 

 

Skontaktuj się i porozmawiajmy
o Twoim remoncie

 

Kontakt
000436photo.jpeg
1.jpg
2.jpg

Kompleksowy remont mieszkania

Każde mieszkanie z czasem potrzebuje odświeżenia lub zmiany jego funkcjonalności. Przeprowadzamy kompleksowe remonty mieszkań na terenie miasta Poznań i okolic. Wszystkie projekty są dla Nas wyzwaniem, a do każdego zawsze podchodzimy w indywidualny sposób.

 

Początek prac każdorazowo polega na przygotowaniu w porozumieniu z klientem projektu remontu mieszkania. Dobieramy ergonomiczne rozwiązania, kolorystykę, układ pomieszczeń, sposób oświetlenia oraz inne istotne czynniki wpływające na końcowy efekt prac. Wszystkim zajmujemy się My aby inwestor bez zbędnego stresu otrzymał wyremontowane mieszkanie zgodnie z jego oczekiwaniami.

 

 

Kontakt
podstrona-zdj3.jpg
000459photo.jpg
000462photo.jpg

Kompleksowy remont domu

Rozumiemy jak ważnym miejscem dla każego z nas jest Dom, podobnie jak mieszkanie raz na jakiś czas konieczne jest odświeżenie lub gruntowny remont. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych remontach domów, poparte licznymi realizacjami. 

 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy szczegółowy plan remontu domu. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, a także na kompleksowe przeprowadzenie wszystkich prac.

 

Kontakt
podstrona-zdj4.jpg
000196photo.jpeg
000199photo.jpeg

Kompleksowy Remont Biura

Biuro to miejsce w którym szczególnie należy zwrócić uwagę na ergonomię i komfort codziennej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych remontach biur, powierzchni komercyjnych, salonów sprzedaży dlatego doskonale rozumiemy specyfikę remontu takiej powierzchni. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachową wiedzę, doświadczony zespół i pasję do realizacji nawet najbardziej nietypowych pomysłów. 

 

Każdy projekt szczegółowo omawiamy z klientem tak aby uwzględnić wszystkie potrzeby. Zapewniamy kompleksową realizację prac od A do Z, dzięki temu inwestor nie musi zajmować się żadnymi pracami remontowymi.

 

 

Kontakt
podstrona-zdj5.jpg
1.jpg
2.jpg

Kompleksowy Remont Gabinetu

Gabinet medyczny to bardzo specyficzne pomieszczenie, które poza estetyką i ergonomią musi spełniać szereg dodatkowych wymagań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w remontach i wykończeniu wnętrz gabinetów medycznych poparte licznymi realizacjami.

 

Zapewniamy Państwu w pełni kompleksową i profesjonalną realizację remontu lub wykończenia wnętrza gabinetu. Każda realizacja jest przez nas traktowana indywidualnie dlatego już na samym początku szczegółowo ustalamy zakres prac, a także wszelkie dodatkowe wymagania.

Zajmujemy się całościowym wykonaniem tak aby inwestor bez żadnego wysiłku otrzymał wyremontowany gabinet dostosowany do jego wymagań.

Kontakt

Skontaktuj się
Porozmawiajmy o Twoim Remoncie

Jakub Bąbol

usługi ogólnobudowlane

Kontakt

Dariusz Hoffmann

usługi elektryczne

Kontakt

Formularz kontaktowy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.