Pomieszczenia Mokre

Łazienki, sanitariaty, kuchnie, zmywalnie naczyń, sauny, pralnie, suszarnie, plaże przybasenowe  – to obiekty mokre, w których ściany, podłoga i sufit narażone są na zachlapanie lub bezpośredni kontakt z parą wodną. Jak nietrudno zauważyć, są to przede wszystkim obiekty użyteczności publicznej lub przemysłowe, wykończone okładzinami ceramicznymi w obrębie powierzchni przeznaczonych do mycia „na mokro”.

 

W wymienionych obiektach głównym zagrożeniem jest podwyższona wilgotność powietrza, a także spływająca po ścianach i posadzkach woda, używana przede wszystkim w procesach mokrych. Z tego właśnie powodu okładziny ceramiczne na ścianach i posadzkach powinny być montowana na specjalnych powłokach przeciwwilgociowych.

 

Firma PUTMAJSTER oferuje kompleksowe prace wykończeniowo-modernizacyjne w obrębie pomieszczeń mokrych. Wykonujemy wysokiej jakości, efektowne izolacje wodne, nowoczesne, odpowiednio zabezpieczone baseny i wiele innych.
Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały hydroizolacyjne, a wszystkie prace wykonujemy starannie i precyzyjnie – daje to nam gwarancję, że izolacja będzie skuteczna i trwała.

 

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług, znajduje się także profesjonalne malowanie pomieszczeń mokrych.
Dokładnie oczyszczamy powierzchnie ściany i sufity z brudu oraz kurzu, wypełniamy ubytki i gruntujemy.
Podczas prac malarskich używany wyłącznie produkty o podwyższonej odporności na działanie wilgoci, przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach mokrych oraz szczególnie narażonych na działanie wilgoci.
Po wykonaniu prac malarskich zwracamy uwagę na odpowiednią wentylację pomieszczenia – jest to warunek konieczny, umożliwiający prawidłowe wyschnięcie farby.

Powrót do góry