Podłogi i posadzki

Firma PUTMAJSTER oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz usług w zakresie przygotowania podłoża i wykończenia podłóg, zarówno w obiektach użytku publicznego, jak i prywatnych lokalach mieszkalnych.

Oferujemy następujące wykończenia podłogowe:

 

Posadzki samopoziomujące
Z dnia na dzień zwiększa się zainteresowanie mineralnymi posadzkami samopoziomującymi, które – dzięki szerokiej gamie zastosowań – stały się produktem uniwersalnym. Nie brak ich także w naszej ofercie.
Posadzki samopoziomujące można montować w obiektach przemysłowych, komercyjnych, a także w domach jednorodzinnych. Materiał ten może być wykorzystany jako podbudowa dla systemów na bazie odpornych chemicznie żywic, jako warstwa wyrównująca lub wykończeniowa, nota bene, dostępna w wielu kolorach.
Do największych zalet posadzek samopoziomujących należą:

  • doskonała paroprzepuszczalność
  • atrakcyjny wygląd
  • łatwe utrzymanie czystości
  • duża odporność na obciążenia dynamiczne
  • szybkie utwardzanie
  • bogaty wachlarz kolorystyczny oraz wiele wersji wykończeniowych
  • doskonała przyczepność do betonu

 

Płytki podłogowe
Doskonałym materiałem wykończeniowym, są płytki podłogowe – efektowne, zapewniające komfort użytkowania oraz łatwość utrzymania czystości. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że są odporne na zabrudzenia, nie ulegają odkształceniom i zapewniają efektowną aranżację pomieszczeń.

 

Panele podłogowe
Sposobem na trwałą i efektowną podłogę są także panele podłogowe. Godne polecenia są przede wszystkim materiały najwyższej jakości - odporne na ścieranie, uderzenia i zarysowania.

 

Deski podłogowe
Uniwersalnym materiałem, który sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu, są deski podłogowe – odpowiednio ułożone i zakonserwowane będą służyć przez długie lata, zachwycając pięknem, wytrzymałością i trwałością. Deski podłogowe mogą być poddawane cyklinowaniu – jest to zabieg, który pozwala zniwelować ślady użytkowania, przywracając deskom pierwotny blask.

 

Wykładziny dywanowe i PCV
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także wykładziny dywanowe, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Są to materiały przystępne cenowo i atrakcyjne wizualnie. Wymagają odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych.
Alternatywą są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości wykładziny PCV.

Powrót do góry