O Firmie

PUTMAJSTER
Nowoczesna Firma Remontowo Budowlana

<h2>PUTMAJSTER <br />Nowoczesna Firma Remontowo Budowlana</h2>

Firma PUTMAJSTER założona została przez dwóch wspólników, którzy przez ostatnie lata zdobywali doświadczenie w branży budowlanej i elektrycznej. Za czasów studenckich Jakub i Dariusz realizowali liczne projekty angażujące środowisko studenckie, m.in. zorganizowali konferencję, na której młodzi inżynierowie z Kół Naukowych prezentowali przed Przedstawicielami Firm i Uczelni swoje projekty. W ostatnich latach właściciele zatrudnieni byli w jednym z największych korporacji budowlanych w Polsce. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły założyć im firmę oferującą profesjonalną obsługę w zakresie budowy i remontów budynków mieszkalnych, bloków, biurowców i budynków użyteczności publicznej.

 

Masz dość firm wiecznie przekładających terminy oddania projektu?

 

Poszukujesz wysokiej jakości, profesjonalizmu opartego na wiedzy i doświadczeniu, a przy tym niewygórowanej ceny?

 

Nie mogłeś lepiej trafić – oferta firmy PUTMAJSTER jest wręcz stworzona dla Ciebie!

Gwarantujemy Tobie

profesjonalizm

Profesjonalizm

Profesjonalny zespół fachowców, który zrealizował już ponad 500 projektów, gwarantuje wysoką jakość wykonania zgodną z obowiązującymi normami budowlanymi.

umiejętności

Umiejętności

Realizujemy kompleksowo wszystkie prace remontowe, wykończenioe i budowlane. Nie się martwić o szukanie fachowców, harmonogramy i materiały budowlane.

terminowość

Terminowość

Doskonale wiemy jak ważny jest czas. Dlatego przeprowadzamy nasze prace zgodnie z założonymi wcześniej terminami.

Poznaj nas lepiej

mgr. inż. Dariusz Hoffmann

Dariusz doświadczenie zaczął zdobywać już będąc studentem Politechniki Poznańskiej. Podczas studiów inżynierskich, na kierunku Energetyka rozpoczął działalność w Radzie Kół Naukowych. Następnie na studiach magisterskich, po których uzyskał tytuł magistra elektrotechniki, rozpoczął pracę w firmie elektrycznej na stanowisku elektryka, a następnie kierownika robót, gdzie do zakresu jego obowiązków należało m.in.: wykonywanie elektrycznych instalacji mieszkaniowych, przeciwpożarowych, teletechnicznych, odgromowych, fotowoltaicznych, systemów monitoringu, automatyki budynkowej, zasilania głównego i dystrybucja energii elektrycznej budynku, pomiary instalacji elektrycznych.

 

Dariusz na stanowisku elektryka i kierownika robót brał udział przy budowie zespołu budynków wielorodzinnych na osiedlu Nowe Winogrady oraz budowie zespołu budynków mieszkaniowo-usługowych na osiedlu Ogrody Różane.

 

Ponadto brał udział przy realizacji remontu Internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Czechosłowackiej w Poznaniu. W trakcie swojej pracy, Dariusz zajmował się również montażem i uruchomieniem kilku instalacji fotowoltaicznych na dachach płaskich i skośnych.

inż. Jakub Bąbol

Jakub uzyskał tytuł inżyniera budownictwa na Politechnice Poznańskiej oraz ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. 

Za czasów studenckich angażował się w zarządzanie różnych organizacji studenckich (Rada Kół Naukowych Politechniki Studenckiej, Samorząd studentów Politechniki studenckiej, był również członkiem samorządu studentów Rzeczypospolitej Polskiej) .

Przed założeniem firmy zdobywał doświadczenie w jednej z korporacji budowlanej Mostostalu Warszawa, w której realizował kilka projektów osiedli bloków w Poznaniu.

Wolny czas spędza na zabawach z synem lub uprawiając sport.

 

Do zakresu obowiązków Kuby należy prowadzenie prac:

  • budowlano-konstrukcyjnych,
  • hydraulicznych,
  • wykończeniowych.

 

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.