O Firmie

PUTMAJSTER
Nowoczesna Firma Remontowo Budowlana

<h2>PUTMAJSTER<br />Nowoczesna Firma Remontowo Budowlana</h2>

Firma PUTMAJSTER to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo remontowo-budowlane, założone przez dwóch wykwalifikowanych wspólników Jakuba Bąbola i Dariusza Hoffmanna.

 

Z radością możemy powiedzieć, że działamy na rynku już prawie 10 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu, zapewniamy klientom profesjonalizm, terminowość oraz kompleksowe podejście do projektu - na każdym jego etapie. Dbamy o to, aby wszystkie zadania zostały wykonane z najwyższą precyzją i starannością.

 

Nasza firma wywodzi się z pasji do budownictwa, które rozpoczęło się już podczas studiów na Politechnice Poznańskiej. To właśnie tam, w organizacji studenckiej, nasze drogi się skrzyżowały, a projekty stanowiły integralną część naszego życia. Wtedy zrozumieliśmy, że nasza wspólna pasja i umiejętności możemy wykorzystać w tworzeniu czegoś większego. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły i założyliśmy własną firmę, gdzie nasze doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie są kluczowe dla każdego projektu, którego się podejmujemy.

 

Stworzyliśmy zespół, który realizuje marzenia klientów o pięknych i solidnych budynkach oraz ich wykończeniach.

 

Nasza misja polega na dostarczaniu najwyższej jakości usług remontowo-budowlanych, które spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

 

Dostarczamy kompleksowe doradztwo oraz rozwiązujemy wszelkie problemy, które mogą pojawić się w trakcie procesu budowlanego. Naszym celem jest zapewnienie Ci spokoju i pewności, że Twój projekt przebiega zgodnie z oczekiwaniami i standardami branżowymi. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w podejmowaniu świadomych decyzji i osiągnięciu zamierzonych celów związanych z budową i remontami.

 

Rozwijamy się wraz z postępem technologicznym, korzystając z nowoczesnych narzędzi, materiałów budowlanych. Śledzimy najnowsze trendy i technologie, dzięki temu oferujemy klientom innowacyjne rozwiązania, które poprawiają komfort, efektywność i funkcjonalność budynków.

 

Masz dość firm wiecznie przekładających terminy oddania projektu?

 

Poszukujesz wysokiej jakości, profesjonalizmu opartego na wiedzy i doświadczeniu, a przy tym niewygórowanej ceny?

 

Nie mogłeś/-aś lepiej trafić! Oferta firmy PUTMAJSTER jest wręcz stworzona dla Ciebie!

 

Zapraszamy do współpracy!

Gwarantujemy Tobie

profesjonalizm

Profesjonalizm

Profesjonalny zespół fachowców, który zrealizował już ponad 500 projektów, gwarantuje wysoką jakość wykonania zgodną z obowiązującymi normami budowlanymi.

umiejętności

Umiejętności

Realizujemy kompleksowo wszystkie prace remontowe, wykończenioe i budowlane. Nie się martwić o szukanie fachowców, harmonogramy i materiały budowlane.

terminowość

Terminowość

Doskonale wiemy jak ważny jest czas. Dlatego przeprowadzamy nasze prace zgodnie z założonymi wcześniej terminami.

Poznaj nas lepiej

Jakub Bąbol

Współzałożyciel firmy PUTMAJSTER.

 

Jakub to profesjonalista z tytułem inżyniera budownictwa w jednej ręce i dyplomem licencjata z zarządzania w drugiej.

 

Już podczas studiów angażował się w aktywną działalność organizacji studenckich, zdobywając doświadczenie w zarządzaniu jako członek Rady Kół Naukowych oraz Samorządu Studentów Politechniki Poznańskiej a także Samorządu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej

 

Przed założeniem własnej firmy, Jakub zdobywał cenne doświadczenie w renomowanej korporacji budowlanej Mostostal Warszawa. Tam kształtował swoje umiejętności, uczestnicząc w realizacji projektów mieszkaniowych w Poznaniu, co pozwoliło mu zgłębić nie tylko techniczne aspekty budownictwa, lecz także zdobyć wiedzę na temat zarządzania projektami na dużą skalę.

 

W firmie PUTMAJSTER potrafi skutecznie motywować zespół do osiągania wyznaczonych celów oraz tworzyć przyjazne i produktywne środowisko pracy.

 

W pracy nad projektami budowlanymi, Jakub kładzie szczególny nacisk na jakość wykonania oraz terminowość, dbając o satysfakcję klientów i partnerskie relacje biznesowe. Jego profesjonalizm i zaangażowanie są podziwiane zarówno przez współpracowników, jak i klientów, co przynosi firmie renomę i pozytywne rekomendacje.

 

To inspirujący lider, który nieustannie dąży do doskonalenia siebie oraz biznesu, z pasją i poświęceniem.

 

Jakub odpowiedzialny jest za szeroki zakres prac w tym:

 • Prowadzenie prac budowlano-konstrukcyjnych
 • Prowadzenie prac hydraulicznych
 • Prowadzenie prac wykończeniowych
 • Kontakt z klientami i budowanie relacji biznesowych

 

Poza pracą Jakub jest aktywny, spędzając wolny czas aktywnie z synem lub oddając się różnym formom sportu.

Dariusz Hoffmann

 

Współzałożyciel firmy PUTMAJSTER.

 

Dariusz to mistrz elektrycznych rewolucji i ewolucji. Rozpoczął swoją fascynującą karierę jeszcze na Politechnice Poznańskiej. Tam jako wzorowy student kierunku Energetyka oraz Przewodniczący Koła Naukowego Elektroenergetyków, zaczął kształtować swoje umiejętności i zamiłowanie do technologii energetycznych i elektrycznych. Po zdobyciu tytułu inżyniera rozpoczął naukę na kierunku Elektrotechnika, który ukończył z wyróżnieniem, oraz Przewodniczył Radzie Kół Naukowych Politechniki Poznańskiej

 

Po zdobyciu tytułu magistra elektrotechniki, Dariusz dołączył do renomowanej firmy elektrycznej. Jego zakres obowiązków obejmował kompleksowe wykonywanie różnorodnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Odpowiedzialny był za wykonanie oraz nadzór nad instalacjami elektrycznymi, przeciwpożarowymi, odgromowymi, fotowoltaicznymi, instalacjami CCTV, SSWIN i kontroli dostępu. Do zakresu jego obowiązków należało także instalacje związane z głównym zasilaniem i dystrybucją energii w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Zajmował się także instalacjami automatyki budynkowej czyli tzw. smart home.

 

Dariusz brał udział w projektach budowlanych, m.in. przy budowie zespołu budynków mieszkalnych na osiedlu Nowe Winogrady oraz kompleksu mieszkaniowo-usługowego na osiedlu Ogrody Różane. Ponadto, jego umiejętności były kluczowe podczas remontu Internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

 

Dariusz odpowiedzialny jest za szeroki zakres usług elektrycznych, w tym:

 • Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych(mieszkalnych i przemysłowych)
 • Projektowanie i wykonawstwo instalacji teletechnicznych (LAN, światłowodowe,, antenowe monitoringu, alarmu, kontroli dostępu, domofonowe)
 • Projektowanie i montaż instalacji automatyki budynkowej oraz instalacji smart home
 • Wykonywanie przyłączy budynku
 • Wykonywanie instalacji odgromowych i uziemiających
 • Projektowanie i montaż instalacji monitoringu, alarmu oraz kontroli dostępu
 • Wykonywanie i projektowanie instalacji fotowoltaicznych wraz instalacjami magazynowania energii i systemów backup
 • Integrację istniejących systemów z nowymi rozwiązaniami branżowymi

 

Jego zaangażowanie oraz pasja gwarantuje kompleksowe i skuteczne dostosowanie Twojego budynku do Twoich potrzeb oraz najnowszych standardów związanych z nowoczesnymi instalacjami elektrycznymiDariusz na każdym etapie prac służy pomocą i radą. Zawsze stara się zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz budżetu Klienta.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.