O Firmie

Firma PUTMAJSTER założona została przez dwóch wspólników, którzy przez ostatnie lata zdobywali doświadczenie w branży budowlanej i elektrycznej. Za czasów studenckich Jakub i Dariusz realizowali liczne projekty angażujące środowisko studenckie, m.in. zorganizowali konferencję, na której młodzi inżynierowie z Kół Naukowych prezentowali przed Przedstawicielami Firm i Uczelni swoje projekty. W ostatnich latach właściciele zatrudnieni byli w jednym z największych korporacji budowlanych w Polsce. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły założyć im firmę oferującą profesjonalną obsługę w zakresie budowy i remontów budynków mieszkalnych, bloków, biurowców i budynków użyteczności publicznej.

Masz dość firm wiecznie przekładających terminy oddania projektu?

Poszukujesz wysokiej jakości, profesjonalizmu opartego na wiedzy i doświadczeniu, a przy tym niewygórowanej ceny?

Nie mogłeś lepiej trafić – oferta firmy PUTMAJSTER jest wręcz stworzona dla Ciebie!

 

CO GWARANTUJEMY?

PROFESJONALIZM - bazujący na doświadczeniu wspólników, zarówno w obszarze zarządzania, jak i wiedzy technicznej

UMIEJĘTNOŚCI - zdobywane za czasów studenckich oraz w trakcie wykonywania zawodu

TERMINOWOŚĆ - wykonania prac oparta na umiejętności organizacji pracy pracowników

 

ZAŁOŻYCIELE

 

mgr inż. Dariusz Hoffmann

Dariusz doświadczenie zaczął zdobywać już będąc studentem Politechniki Poznańskiej. Podczas studiów inżynierskich, na kierunku Energetyka rozpoczął działalność w Radzie Kół Naukowych. Następnie na studiach magisterskich, po których uzyskał tytuł magistra elektrotechniki, rozpoczął pracę w firmie elektrycznej na stanowisku elektryka, a następnie kierownika robót, gdzie do zakresu jego obowiązków należało m.in.: wykonywanie elektrycznych instalacji mieszkaniowych, przeciwpożarowych, teletechnicznych, odgromowych, fotowoltaicznych, systemów monitoringu, automatyki budynkowej, zasilania głównego i dystrybucja energii elektrycznej budynku, pomiary instalacji elektrycznych.

Dariusz na stanowisku elektryka i kierownika robót brał udział przy budowie zespołu budynków wielorodzinnych na osiedlu Nowe Winogrady oraz budowie zespołu budynków mieszkaniowo-usługowych na osiedlu Ogrody Różane.

Ponadto brał udział przy realizacji remontu Internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Czechosłowackiej w Poznaniu. W trakcie swojej pracy, Dariusz zajmował się również montażem i uruchomieniem kilku instalacji fotowoltaicznych na dachach płaskich i skośnych.

 

 

 

 

 

 

 

inż. Jakub Bąbol

Jakub uzyskał tytuł inżyniera budownictwa na Politechnice Poznańskiej oraz ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Za czasów studenckich wraz z Darkiem angażował się w zarządzanie pracą Rady Kół Naukowych. Od kilku lat doświadczenie zdobywa pracując w Mostostalu Warszawa. Do zakresu obowiązków Kuby należy:

  • prowadzenie robót: żelbetowych, murowych, tynkarskich, posadzkarskich,
  • montaż stolarki drzwiowej i okiennej,
  • pozostałe roboty wykończeniowe.

Ostatnim realizowanym podczas pracy w Mostostalu projektem Jakuba było osiedle bloków w centrum Poznania - Kamienica Jeżyce, realizowana dla firmy Ronson Development.

Powrót do góry