Inteligentne instalacje elektryczne i fotowoltaika

000025photo.jpeg

Projektowanie i montaż
inteligentych instalacji - Smart Dom

Wyłączanie światła, opuszczanie rolet lub przełączenie trybu ogrzewania za pomocą funkcjonalnego przycisku nie stanowi już żadnego problemu – wystarczy skorzystać z alternatywy, jaką jest inteligentny dom.

W aspekcie stricte technicznym, inteligentny dom oznacza zintegrowanie wszystkich instalacji w domu za pomocą urządzeń elektronicznych, dzięki czemu za pomocą jednego przycisku można m.in. przełączyć tryb ogrzewania, zgodnie z automatycznie wykrytą obecnością określonej ilości osób w domu.

 

Odpowiednio zaprojektowany inteligentny dom, to niepodważalna gwarancja komfortowego użytkowania. Możliwość sterowania ogrzewaniem pozwala zmniejszyć koszty, dopasowując temperaturę w pomieszczeniach do indywidualnych potrzeb użytkowników, równie efektowne pod względem ekonomicznym okazuje się intuicyjne załączanie oświetlenia.
PUTMAJER, jako firma podążająca z duchem czasu, która oferuje kompleksowe i rzetelne usługi w zakresie inteligentnych instalacji.

 

Dokładamy starań, aby oferowane przez naszą firmę systemy inteligentnych instalacji spełniały oczekiwania Klientów i były dostosowane do zasobności portfela zleceniodawcy.

 

 

 

Skontaktuj się i porozmawiajmy
o Twoim remoncie

 

Kontakt
pexels-picjumbocom-225232.jpg

Inteligentny dom lub mieszkanie
kompleksowa instalacja do sterowania

W naszej gestii leży także zaprogramowanie i wdrożenie sterowania inteligentnymi instalacjami w domu lub mieszkaniu za pomocą urządzeń mobilnych, przede wszystkim smartfona oraz tableta.

 

Kompleksowe usługi wykonania inteligentnej instalacji w budynku obejmują:

 • kompleksowe opracowanie i wykonanie systemu inteligentnego domu,
 • wykonanie systemów sterujących oświetleniem oraz instalacjami gniazdowymi,
 • wykonanie inteligentnego sterowania roletami,
 • montaż czujników zalania oraz czujników dymu,
 • wykonanie inteligentnych systemów alarmowych oraz instalacji alarmowych,
 • montaż inteligentnych instalacji elektrycznych,
 • instalację monitoringu,
 • instalację multiroom,
 • instalację domowej sieci LAN,
 • montaż anten,
 • wykonanie instalacji odgromowych,
 • integrację istniejących systemów z systemami alarmowymi.

 

 

 

Kontakt
pexels-los-muertos-crew-8853502.jpg

Projektowanie instalacji i montaż
paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika jest jednym z prężnie rozwijających się działów Naszej firmy. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się projektowaniem oraz budową instalacji fotowoltaicznych na terenie Poznania i okolic. Stale zdobywamy nowych klientów ceniących nie tylko oszczędności wynikające z użytkowania instalacji fotowoltaicznej ale również dbających o środowisko.

 

Fotowoltaika to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się możliwości czerpania oszczędności z odnawialnych źródeł energii. Stosunkowo prosta i tania instalacja pozwala na produkcję energii elektrycznej z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyprodukowana energia z powodzeniem może być wykorzystana do zasilania budynku jednorodzinnego lub firmy, a jej nadmiar wpuszczany do publicznej sieci elektrycznej za co jesteśmy wynagradzani w postaci pieniędzy.

 

Nasze usługi w zakresie fotowoltaiki zaczynają się od wstępnego doradztwa, wykonania projektu i kompleksowej budowy instalacji. Ze względu na chęć zastosowania energii odnawialnej w firmie lub gospodarstwie domowym możliwe jest pozyskanie dofinansowania inwestycji w czym pomagamy. Finalnym produktem Naszych prac jest budowa w pełni działającej i bezpiecznej instalacji fotowoltaicznej, która będzie generowała znaczne oszczędności w Twoim budżecie.

 

 

 

Kontakt

Skontaktuj się
Porozmawiajmy o Twoim Remoncie

Jakub Bąbol

usługi ogólnobudowlane

Kontakt

Dariusz Hoffmann

usługi elektryczne

Kontakt

Formularz kontaktowy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 putmajster.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.