Instalacje Wod-Kan C.O.

Pojawiające się awarie w obrębie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania to znak, że konieczna jest ich modernizacja. Wykonanie prac najlepiej powierzyć fachowcom – to prosty i sprawdzony sposób, by oszczędzić czas i nerwy, zyskując jednocześnie pewność, że wszystko będzie działać jak należy.

PUTMAJSTER to rzetelna firma, która profesjonalnie wykona niezbędne prace w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo – w pierwszej kolejności analizujemy przyczynę występujących awarii, a następnie przedstawiamy Klientowi alternatywne rozwiązania.
Pojawianie się przecieków, świadczących o nieszczelności rur kanalizacyjnych, czy też niedrożność rur kanalizacyjnych, spowodowana zbyt małym spadem, to sytuacje, w których warto zdecydować się na modernizację lub całkowitą wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej. 

Nasza firma profesjonalnie wykona to zadanie, uwzględniając jednocześnie zniwelowanie przyczyn powstawania istniejących awarii.

Na życzenie klienta wykonujemy także montaż armatury łazienkowej oraz zmianę rozkładu punktów hydraulicznych. Szczegółowy zakres prac ustalamy indywidualnie z Klientem.

Oferujemy także kompleksowy zakres prac w obrębie instalacji centralnego ogrzewania, wykonujemy niezbędne przeróbki, usuwamy awarie, doposażamy lub modernizujemy instalację grzewczą.

Powrót do góry