Fotowoltaika

Fotowoltaika jest jednym z prężnie rozwijających się działów Naszej firmy. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się projektowaniem oraz budową instalacji fotowoltaicznych na terenie Poznania i okolic. Stale zdobywamy nowych klientów ceniących nie tylko oszczędności wynikające z użytkowania instalacji fotowoltaicznej ale również dbających o środowisko.

 

Fotowoltaika to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się możliwości czerpania oszczędności z odnawialnych źródeł energii. Stosunkowo prosta i tania instalacja pozwala na produkcję energii elektrycznej z wykorzystaniem promieni słonecznych. Wyprodukowana energia z powodzeniem może być wykorzystana do zasilania budynku jednorodzinnego lub firmy, a jej nadmiar wpuszczany do publicznej sieci elektrycznej za co jesteśmy wynagradzani w postaci pieniędzy.

 

Nasze usługi w zakresie fotowoltaiki zaczynają się od wstępnego doradztwa, wykonania projektu i kompleksowej budowy instalacji. Ze względu na chęć zastosowania energii odnawialnej w firmie lub gospodarstwie domowym możliwe jest pozyskanie dofinansowania inwestycji w czym pomagamy. Finalnym produktem Naszych prac jest budowa w pełni działającej i bezpiecznej instalacji fotowoltaicznej, która będzie generowała znaczne oszczędności w Twoim budżecie.

Powrót do góry